Výprodej vinylových podlah Tarkett ID Essential 30 za skvělé ceny

Řešíte aktuálně problém s pořízením nové podlahy? Nemohli jste si najít lepší chvíli. Společnost Barkotex právě nabízí výprodej vinylových podlah Tarkett v akční nabídce. Čím je ona nabídka akční? Můžete získat velmi kvalitní produkt – tedy vinylovou podlahu Tarkett ID Essential 30 za unikátně nízké ceny. Číselně vyjádřeno: 280 Kč/m2, což oproti ceně normální představuje 200 Kč slevu za každý m2.

Nyní se podívejme na zmiňovanou kvalitu. Vinylové podlahy Tarkett ID Essentil 30 jsou typem heterogenní vinylové podlahoviny, poskytují tak dostatečně velikou odolnost pro všechny oblasti využití. Spadají do kategorie luxusních vinylových dílců.

Mezi další jejich výhody patří jednoduchá instalace a snadná údržba, jak z hlediska krátkodobého čištění, tak i dlouhodobé starosti. Je to způsobeno unikátní povrchovou úpravou z polyuretanu, která udrží svůj původní vzhled i po dlouhých letech používání. Navíc při jejím umývání není potřeba spotřebovat takové množství speciálních čisticích prostředků jako u podlah jiných. K běžné údržbě postačí navlhčený mop v čisté vodě.

Tarkett ID Essential 30

Tři další důvody, proč si vinylové podlahy Tarkett zakoupit:

1.   Tradice a zvuk výrobce

Společnost Tarkett působí na trhu s podlahovinami již 130 let, což je dostatečně dlouhá doba na získání cenných zkušeností. Za tento čas se vyšvihla do čela pomyslného žebříčku v poskytování podlahového řešení.

Veliký důraz dává Tarkett na komplexnost svých výrobků. Jsou tak kombinací praktických, bezpečnostních, užitných i vzhledových vlastností. Tím nejdůležitějším je však vždy dobrý pocit uživatele. Proto jsou všechny podlahy velmi příjemné na došlap a opatřeny akustickou izolací.

2.   Univerzálnost použití

Kolekce Tarkett ID Esstential 30 je primárně určena především pro domácnosti, ať už se jedná o byt či dům. Dokáže si však bezproblémově sloužit i v komerčních prostorách s lehčím zatížením, typicky restaurace, hotely či obchody.

3.   Atraktivní design

Vinylové podlahy v tomto výprodeji disponují širokou škálou odstínů – od decentních, jemných a světlých po výrazné a exotické. Vybrat si rovněž lze jak z teplých tak z chladných barev.

Co se konkrétního vzhledu týče, kolekce je rozdělena do dvou variant. Ta první se nazývá Wood a je velmi věrnou imitací dřeva. Působí tak pevným, celistvým až robustním dojmem. Druhá varianta, Mineral, zase zobrazuje vinylovou podlahu jako přírodní kámen.

Tarkett ID.Essential 30 Aspen Oak grey zátěž 31

Tarkett ID.Essential 30 Smoked Oak Light Grey zátěž 31

Tarkett ID.Essential 30 Soft Oak Light Brown zátěž 31

Vinylové dílce Tarkett ID Essential 30 můžete už nyní za výprodejové ceny zakoupit na WWW.BARKOTEXOUTLET.CZ

Autor: Redakce