VÝPRODEJ: Samoležící vinylové podlahy LooseLay za akční ceny!

Pozor, pozor! Máme pro vás akční nabídku! Pokud ve vašem obydlí řešíte otázku nových podlah a nejdůležitější roli ve vašem rozhodování hraje vysoká kvalita, jednoduchá pokládka, luxusní design a v neposlední řadě příznivá cena, představují samoležící vinylové podlahy LooseLay pro váš domov to nejlepší řešení!

Jedná se o speciální vinylovépodlahy, které vynikají jednoduchostí a rychlostí pokládky. Při montáži je totiž aplikujeme bez lepidla i jakéhokoliv zámku, pročež jsou samoležící vinylové podlahy LooseLay od Designflooring vhodné i pro instalaci naprostými začátečníky. Samotná montáž je velice rychlá a průměrně zručný domácí kutil dokáže za jednu hodinu položit až 70 m2 podlahové krytiny, což je přibližně plocha dvou průměrných místností! Velice snadná je navíc i údržba.

Samoležící vinylové podlahy se prodávají ve čtvercích nebo pásech o různých velikostech. Vše záleží na individuálním přání a potřebách zákazníka.

VÝPRODEJ: Nakupte vinylové dílce LooseLay právě teď za akční ceny na www.barkotexoutlet.cz!

Vinylové podlahy LooseLay

Jednoduchá pokládka vinylové podlahy

Jak je již z názvu patrné, volně položitelné vinylové podlahy LooseLay vynikají svojí jednoduchostí montáže i případné demontáže. Mají totiž zvláštní rubovou vrstvu, která zajišťuje v porovnání s ostatními podlahovými krytinami až o 50 % větší přilnavost, díky čemuž je můžeme bez obav pokládat i „na volno“ – to znamená bez použití lepidla či zámkového spoje. O tom, že je pokládka vinylové podlahy LooseLay od Designflooring skutečně jednoduchá, se ostatně můžete po dočtení textu přesvědčit i na videu pod tímto článkem.

Z toho vyplývá i stejně snadná demontáž. Díky snadné pokládce i následnému odstraňování z místa položení je vinylové podlahy LooseLay možné dokonce přenést do jiné místnosti, a dokonce i jiného domu. Pokud se tedy stěhujete, můžete si vaši oblíbenou podlahu přibalit s sebou! Další výhodou je, že při poškození jednoho dílce, například uprostřed místnosti, nebudete muset rozebírat půlku podlahy, ale pouze vyjmete poškozený dílec a vyměníte jej za nový.

Vinylové podlahy LooseLay

Prvotřídní materiál

Vinylové dílce LooseLay v sobě kombinují nadčasový elegantní vzhled a kvalitní zpracování. Jsou odolné proti mechanickému i chemickému poškození. Nepoškodí je tak například ani kolečka židle, ani chemické látky či vlhké prostředí. Jsou rozměrově stálé a jednotlivé dílce tak vydrží na milimetr přesně tam, kam je při montáži položíte.

Zákazníci si samoležící vinylové podlahy LooseLay mimo jiné zamilovali i díky tomu, že je s nimi kompatibilní teplovodní podlahové vytápění. Jedinou podmínkou je tak pouze limit povrchové teploty, který by neměl přesáhnout 25° C. Oproti tomu elektrické podlahové topení v případě vinylových dílců LooseLay do podlahy zakomponovat nelze.

Vinylové podlahy LooseLay

Unikátní design

Kromě užitkových vlastností je na špičkové úrovni rovněž design těchto volně položitelných vinylových podlah. Při koupi tak vybíráte ze skutečně široké palety rozličných dekorů, od reálných předloh dřeva, přes imitace přírodních kamenů až po tepaný plech. Potěší i možnost zmíněné dekory rozmanitě kombinovat.

Vinylové podlahy LooseLay

Vinylové podlahy LooseLay pro byt, dům i kancelář

Pro své vynikající funkční vlastnosti a elegantní design jsou vinylové podlahy LooseLay hojně využívané jak v bytových, tak i komerčních prostorách. Netřeba dále popisovat proč – pro vinylové podlahy hraje výborná kvalita, nadčasový design, vysoká odolnost, snadná pokládka i v členitých a rozlehlých místnostech a i příznivá cena.

Technické parametry

V tabulce níže jsme pro vás shrnuli technické specifikace:

Třída zatížení:

33/42

Velikost lamel

  • vzor prken:
  • vzor dlažby:

 

  • 250 x 1050 mm
  • 500 x 610 mm

Tloušťka lamel:

4,5 mm

Nášlapná vrstva:

0,55 mm

Balení

  • vzor prken:
  • vzor dlažby:

 

  • 3,15 m2/12 ks
  • 3,05 m2/10 ks

Zkosená hrana:

NE

Vinylové podlahy LooseLay - složení

VIDEO: Pokládka vinylové podlahy LooseLay

Abyste se mohli na vlastní oči přesvědčit, jak dokonalé řešení vinylové podlahy LooseLay od Designflooring skutečně představují a jak snadná je jejich montáž, doporučujeme zhlédnout toto video:

TIP! Pokud vás vinylové podlahy oslovily, neváhejte a navštivte web společnosti BARKOTEX na www.barkotex.cz. Showroom, kde si můžete všechny podlahové krytiny společnosti na vlastní oči nezávazně prohlédnout, naleznete v Praze, Brně a Hradci Králové.

Doporučujeme rovněž navštívit outletovou prodejnu, kde si můžete vinylové podlahy LooseLay od Designflooring zakoupit ve výprodeji za akční ceny. To vše na www.barkotexoutlet.cz.

Autor: Redakce