Výprodej plovoucích dřevěných podlah Magnum a dalších krytin za nejnižší ceny

Plánujete výměnu Vaší podlahové krytiny nebo nákup zcela nové podlahy? Nechcete za plovoucí podlahu či koberec utratit mnoho peněz, zároveň ale nechcete dělat kompromis mezi cenou a kvalitou? Máme pro Vás tip na prodejnu, kde si můžete vybrat nejlepší druhy a značky podlahových krytin za mimořádně nízké ceny.

Využít k nákupu plovoucí podlahy výprodej, se vám určitě vyplatí. Jeden z největších výprodejů podlahových krytin provozuje například společnost Barkotex, která letos oslavila 25 let svojí činnosti. Barkotexse zabývá distribucí a pokládkou různých druhů podlahových krytin a kromě klasických prodejen s novým zbožím má i jednu specializovanou outletovou prodejnu v Hradci Králové.

Jaké zboží u nás najdete?

Barkotex outlet nabízí široký výběr výprodejového zboží, vše z oblasti podlahových krytin – konkrétně se jedná o vinylové podlahy (v dílcích i v rolích), dále pak laminátové podlahy, dřevěnépodlahy, marmoleum a koberce(kusové i plošné). Jednotlivé produkty jsou k dispozici v různých rozměrech, barvách i vzorech, každý si tak může vybrat podle svého vkusu a potřeby.

Dřevěné plovoucí podlahy Magnum

Jednou z produktových řad, kterou bychom Vám rádi doporučili, jsou dřevěné plovoucí podlahy Magnum Parket. Jedná se o třívrstvé podlahy od českého výrobce, jež vynikají svojí mimořádnou kvalitou a vysokou odolností. Plovoucí podlahy Magnum mají speciální ochrannou vrstvu, která je chrání proti poškrábání, pro ochranu před vlhkostí je pak možné nanést speciální Magnum gel. Vybrat si můžete z mnoha atraktivních a elegantních variant, v nabídce je např. buk, dub, mahagon, merbau a další vybrané dřeviny. K přednostem této značky dřevěných podlah patří kromě vysoké odolnosti také dlouhá životnost, jednoduchá údržba nebo vhodnost i pro osoby s alergií. Výrobek navíc získal několik certifikátů, které potvrzují jeho 100% kvalitu.

Dřevěné podlahy Magnum

Ostatní zboží – výprodej koberců a jiných krytin

Vedle výprodeje plovoucích podlah nabízí Barkotex outlet i levné kusové koberce v rozměrech od 120 x 60 cm až po 300 x 200 cm, dále pak celoplošné koberce a kobercové čtverce, laminátové plovoucí podlahy, marmoleum nebo vinylové podlahy v dílcích i v rolích. Na aktuální nabídku se můžete podívat na internetových stránkách outletu nebo přímo ve skladovém areálu.

Tkany vinyl

Webové stránky a prodejna

Stránky outletu najdete na internetu pod odkazem http://www.barkotexoutlet.cz/ - součástí webu jsou ukázky výprodejového zboží včetně rozměrů a cen, kontaktní údaje a další základní informace.  Samotná prodejna s výprodejovým zbožím se nachází v Hradci Králové na adrese Zemědělská 898. Navštívit ji můžete každý všední den v době mezi 8.00 až 17.00 hodinou, v případě jakýchkoli dotazů je Vám k dispozici mailová adresa sklad(zavináč)barkotex.cz a telefon 725 047 808.

BARKOTEX PRAHA spol. s r.o. - prodejna Praha Vysočany

Autor: Redakce