Vydejte se do Hradce Králové na výprodej kusových koberců

Kusové koberce jsou již dlouhá léta nesmírně populární volbou pro zútulnění či ozvláštnění interiérů. Pokud byste si rádi dopřáli nějakou osvěžující změnu – např. pro váš obývací pokoj nebo firemní prostory, není nic snadnějšího. Kusový koberec v prostoru velmi jednoduše umístíte (nemusíte kvůli tomu hned vystěhovat veškerý nábytek) a výsledný efekt bude dokonalý. Kromě atraktivního vzhledu může kusový koberec také snížit hlučnost, nebo dokonce i náklady na vytápění. Navíc nyní přichází ideální příležitost k jejich nákupu díky výprodeji v outletu společnosti BARKOTEX v Hradci Králové (barkotexoutlet.cz).

Kusové koberce - BARKOTEX

Materiály a rozměry kusových koberců – pro každého něco

S nadsázkou by se dalo říci, že v oblasti kusových koberců máte nekonečné možnosti. Výrobci totiž kombinují nejen nejrůznější barvy, odstíny, vzhledy a vzory, ale také materiály. Vzniká tak nabídka, která musí zaručeně uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Oblíbené jsou zejména tradiční přírodní materiály:

 • přírodní hedvábí
 • vlna
 • bavlna
 • sisal
 • kokosové vlákno
 • bambusové vlákno

Jsou vždypříjemné na omak a k jejich výhodám patří i schopnost ovlivňovat kvalitu vnitřního prostředí. Přírodní materiály totiž reagují na vlhkost, kterou tak přirozeně regulují. K dispozici jsou ovšem také materiály syntetické:

 • akryl
 • polyamid
 • polypropylen
 • polyester
 • polyakrylát

K jejich výhodám patří odolnost, barevná stálost a snadná údržba. Syntetické materiály jsou vhodnější také pro alergiky. Kusové koberce můžete zkrátka umístit kamkoliv. Díky množství rozměrových variací se pro ně najde místo všude. Vyberte si např. velikosti 60 x 120 cm, 90 x 120 cm, 170 x 110 cm, 180 x 120 cm, 200 x 140 cm, 240 x 150 cm, 240 x 170 cm, 240 x 68 cm, 290 x 198 cm, 300 x 200 cm a mnohé jiné.

Kusové koberce - BARKOTEX

Kusové koberce myslí i na nejmenší

Podlaha v dětském pokoji může být např. nová, z kvalitního materiálu, moderní, odolná, sladěná s okolím…, ale pořád jí bude něco chybět. Vyberte vašim dětem také kusový koberec – s hravým designem, pestrými barvami nebo s obrázky pohádkových postav či zvířat – za úspěch ručíme! Pokoj hned získá správnou atmosféru. Nezapomeňte, že existují i koberce s potiskem (např. město, vesnice, farma, atd.), které sami o sobě motivují ke hře a děti si je okamžitě zamilují.

Kusové koberce - BARKOTEX  

Pro koberce do Hradce Králové

Výhody kusových koberců a jejich efekt na útulný vzhled vašeho domova jsou nezpochybnitelné. Jedinou překážkou při jejich koupi snad může být jen cena, která bývá – ve srovnání s koberci plošnými pochopitelně vyšší. Avšak pokud navštívíte outletovou prodejnu Barkotex v Hradci Králové, zajisté najdete zajímavý kompromis. Výprodej kusových koberců v Hradci Králové je ideální příležitostí, jak chytře pořídit kvalitní doplněk vašeho interiéru za skvělou cenu! Kontakt, otvírací doba a ukázky sortimentu hledejte na barkotexoutlet.cz.

Kusové koberce - BARKOTEX

Autor: Redakce