Marmoleum: moderní lino nové generace

Marmoleum: moderní lino nové generace 

Kvalitní podlahová krytina je základem nejen vzhledu interiéru, ale i pohodlného pohybu v něm. Jestliže chcete při výběru podlahové krytiny vsadit na přírodu, pak se nejčastěji prosazuje klasická dřevěná podlaha. Mnozí lidé se domnívají, že se jedná prakticky o jeden jediný typ ryze přírodní podlahové krytiny. Opak je ovšem pravdou, jelikož dřevěné podlaze může směle konkurovat moderní a ryze přírodní marmoleum. To svými vlastnostmi určitě dokáže nadchnout…

Marmoleum

Marmoleum jako tradiční podlahová krytina

Marmoleum není určitě novinkou na trhu s podlahovými krytinami. Jedná se o tradiční přírodní typ linolea, které vzniklo díky jistému panu Waltonovi již v 19. století. Přírodní linoleum se vyrábí ryze ekologickým způsobem z přírodních surovin. Jmenovat bychom mohli borovicovou pryskyřici, olej, přírodní pigmenty anebo vápenec. Suroviny se mísí, lisují na jutovou textilii. Díky vysokému tlaku vznikne podlahová krytina přírodního charakteru, která díky svým vlastnostem stoprocentně zaujme.

Marmoleum - podlaha

Praktická a odolná podlahová krytina

Hledáte-li designově povedenou podlahovou krytinu, pak jste u marmolea na správné adrese. Vyznačuje se totiž celou řadou barevných variant a dekorů. Marmoleum je také maximálně praktické. Jeho úklid je velmi jednoduchý. Stačí jej pouze setřít mopem a povrch marmolea bude po znečištění opět hezký. Marmoleum se také řadí mezi skutečně odolné typy podlahové krytiny. I při frekventovaném využívání místnosti si velmi dlouhou dobu zachová svůj původní ráz.

Marmoleum - prirodni - linoleum

Ideální podlaha pro alergiky

Marmoleum se vyznačuje vynikajícími antiseptickými vlastnostmi. Máte-li do doma alergika, pak by měla být tato podlahová krytina jasnou volbou. Povrch marmolea je koncipovaný tak, aby šlo veškeré nečistoty lezce odstranit, čímž se zamezí víření prachu, jež může způsobovat mnohé zdravotní komplikace.

Ti na závěr: Marmoleum ve výprodeji na BarkotexOutlet.cz

Autor: Redakce