Doprodej vinylových dílců Rubens KP40 (American Oak) pro bytové a komerční prostory od Designflooring

Máte rádi kvalitu? Máte rádi rozumné ceny? Tak v tom případě vám můžeme vyhovět. Právě nyní naleznete v naší outletové prodejně kvalitní vinylové podlahy Rubens KP40 American Oak od anglické společnosti Designflooring za atraktivní cenu 199,- Kč/m2. Možná byste čekali, že se jedná o nekvalitní podlahy, ale není tomu tak. Jedná se pouze o doprodej „nepoškozených“ zásob a výběhových kolekcí.

Pokud tomu stále nemůžete uvěřit, přijďte se podívat a přesvědčit se na vlastní oči. Možností máte hned několik. Showroomy a prodejny společnosti BARKOTEX se nachází hned na šesti místech – v Poděbradské ulici v Praze 9, v Šafránkově ulici v Praze 5, ve Vinohradském Pavilonu v Praze 2, v Havlíčkově ulici v Praze 1 a v Sochorově ulici v Brně. Pokud máte zájem o podlahy ve výprodeji za skvělé ceny, navštivte naši outletovou prodejnu, která se nachází ve skladovém areálu v Hradci Králové. Nabídku produktů si můžete také prohlédnout na webových stránkách www.barkotexoutlet.cz.

Vinylové podlahy Rubens KP40 American Oak od Designflooring – to pravé do každého bytu!

A proč si vybrat právě vinylové podlahy Rubens KP40 American Oak od anglické společnosti Desingflooring? Argumentů je hned několik. Pádným důvodem bude pro mnoho lidí už jen vynikající poměr cena / kvalita. Podlahy zaujmou také krásným designem světle zlatavé barvy v realistickém provedení amerického dubu. Pro vinylové podlahy Rubens KP40 American Oak od společnosti Desingflooring je navíc charakteristická vysoká odolnost a stabilita. Své využití tak naleznou především v domácnostech s vysokou zátěží, ale využít je můžete i v komerční sféře s lehkou zátěží. Dílce se celoplošně lepí, jsou voděodolné, a můžete je tak instalovat i v prostorech s vyšší vlhkostí – v koupelně či kuchyni. Někteří zákazníci ocení, že tyto podlahy lze použít i tam, kde je teplovodní podlahové vytápění. Potěší také snadná údržba. A v neposlední řadě také nízká hlučnost.

Vinylové podlahy Rubens KP40 vás zaručeně nezklamou. Mají třídu zatížení 23/31, což znamená, že budou odvádět bezproblémovou službu v bytových prostorech. Pokud byste chtěli tuto podlahu do komerčních prostorů, doporučují se pouze do komerčních prostorů s lehčí mírou zatížení, jako jsou například kancelářské prostory. V takovém případě vám budou dělat jenom radost.

A když už jsme u technických parametrů, měli bychom zmínit všechny důležité hodnoty. Rozměr lamely odpovídá 915x102mm nebo 915x152mm – rozměr lamely si ověřte. Tloušťka je rovna 2 mm a nášlapná vrstva má 0,3 mm. Jedno balení odpovídá ploše 3,34m2.

Pokládka krytiny probíhá standardním způsobem, jako u jiných podlah tohoto typu. Jednotlivé dílce se lepí celou plochou na předem vyrovnaný a vysušený podklad.

Vinylové podlahy Rubens KP40 značky Designflooring je možné položit do jakéhokoliv pokoje. Díky svým vlastnostem se staly oblíbenou alternativou na každou podlahu, proto jsou oblíbené po celém světě.

Povrch podlahy je příjemně teplý, což oceníte zejména za chladných zimních večerů. Zkrátka. Jedná se o kvalitní podlahu, která je v současné nabídce za bezkonkurenční cenu.

Dopřejte si levný luxus a choďte doma po vinylové podlaze Rubens.

Vinylová podlaha Rubens KP40 American Oak v koupelně.

Vinylová podlaha Rubens KP40 American Oak v koupelně.

Vinylová podlaha Rubens KP40 American Oak v kuchyni.

Vinylová podlaha Rubens KP40 American Oak v kuchyni.

Vinylová podlaha Rubens KP40 American Oak v obývacím pokoji.

Vinylová podlaha Rubens KP40 American Oak v obývacím pokoji.

Mohlo by vás zajímtat:

Volně-položitelné vinylové podlahy Looselay od Designflooring - výprodej
Dopodej vinylových dílců K-trade od Designflooring

Autor: Redakce