Doprodej vinylových dílců Rubens D504 (Beech) pro bytové a komerční prostory od Designflooring

Potrpíte si na špičkovou kvalitu, ale zároveň ji hledáte za slušnou cenu? V tom případě jste u nás na správné adrese. Právě nyní vám naše outletová prodejna může nabídnou kvalitní vinylové podlahy Rubens D504 Beech anglické společnosti Designflooring za atraktivní cenu 260,- Kč/m2. Nenechte se ale cenou zmást. Někoho by možná mohlo napadnout, že se jedná o nekvalitní podlahy, ale můžeme vás ujistit, že tomu tak rozhodně není. Jedná se pouze o doprodej „nepoškozených“ zásob a výběhových kolekcí.

Pokud tomu ale stále ještě nevěříte, přijďte se k nám podívat a přesvědčit se o špičkové kvalitě této podlahy na vlastní oči. Je možné nás navštívit hned v několika prodejnách a showroomech, můžete si tedy vybrat tu, kterou máte nejblíže nebo kde vám to nejvíce vyhovuje. Prodejny a showroomy společnosti BARKOTEX se nachází na šesti místech – v Praze, Brně a v Hradci Králové. Právě v Hradci Králové můžete navštívit naši outletovou prodejnu. Podívat se můžete také na naši internetovou prezentaci, kterou naleznete na www.barkotexoutlet.cz.

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech od Designflooring - dekor

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech od Designflooring – odolnost a luxus za rozumnou cenu

Proč vlastně zvolit právě vinylové podlahy Rubens D504 Beechod anglické společnosti Desingflooring? Důvodů a výhod je hned několik. Jedna z největších předností pro řadu lidí je vynikající poměr mezi cenou a kvalitou. Je třeba vyzdvihnout také krásný design – světle zlatavá barva v realistickém provedení buku – vkusně doplní jakýkoliv interiér a ocení ho především milovníci přírodního stylu. Pro vinylové podlahy RubensD504 Beech od Desingflooring je navíc charakteristická vysoká odolnost a stálost. Tyto podlahy tak najdou využití hlavně v domácnostech s vysokou zátěží. Výborně ale poslouží také v komerčních prostorách s lehkou až střední zátěží. Dílce se celoplošně lepí, jsou voděodolné a je možné je instalovat i v prostorách s vyšší vlhkostí, jako jsou zejména koupelna či kuchyň.

Tyto podlahy lze bezpečně použít i tam, kde je teplovodní podlahové vytápění, což ocení nejeden zákazník. V neposlední řadě vás potěší velmi snadná údržba a také nízká hlučnost – podlahy Rubens D504 Beech od Desingflooring výborně tlumí akustický i kročejový hluk.

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech vás zaručeně nezklamou. Třída zatížení je 23/31, budou tedy bezproblémově odvádět službu v bytových prostorách. Pokud uvažujete o použití této podlahy do nějakého z komerčních prostorů, doporučuje se pouze do prostor s lehčí mírou zatížení, například do kanceláří apod.

Měli bychom zmínit ještě pár důležitých technických parametrů. Rozměr lamely odpovídá 915x102mm nebo 915x152mm – rozměr lamely si ověřte. Tloušťka je 2 mm a nášlapná vrstva má 0,3 mm. Jedno balení tedy pokryje plochu 3,34m2.

Pokládka této podlahové krytiny probíhá standardním způsobem, stejně jako u ostatních podlah tohoto typu. Jednotlivé dílce se lepí celou plochou na předem vyrovnaný a vysušený podklad speciálním podlahářským lepidlem.

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech značky Designflooring je možné položit do jakéhokoliv pokoje, díky vysoké odolnosti proti vlhkosti i do kuchyně či koupelny. Tyto podlahy jsou oblíbené po celém světě právě díky svým skvělým vlastnostem, pro které se staly alternativou na každou podlahu.

Povrch podlahy je příjemně teplý, což oceníte zejména za chladných zimních večerů. Jedná se o podlahu špičkové kvality, která je v současné nabídce za bezkonkurenční cenu. Pokud uvažujete o nové podlaze, přijďte se podívat do některé z našich prodejen nebo showroomu.

Dopřejte si luxus za rozumnou cenu a choďte doma po vinylové podlaze Rubens.

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech od Designflooring - hala

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech od Designflooring - kuchyň

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech od Designflooring - obývák

Vinylové podlahy Rubens D504 Beech od Designflooring

Související články:

Doprodej vinylových dílců Rubens KP40 American Oak

Autor: Redakce