Barkotex Outlet – výprodej zásob a výběhových kolekcí podlahových krytin za bezkonkurenční ceny!

Kvalitní podlaha je esenciální záležitostí každého interiéru, její estetické vlastnosti ovlivňují celkový dojem z prostoru, ale dobrá podlaha musí splňovat mnohem více. S podlahou jsme v neustálém kontaktu, je tedy nutné, aby byla pro došlapování dostatečně pohodlná, a přitom odolná vůči mechanickému poškození vznikajícím při pohybu nábytkem a drápkům našich zvířecích miláčků.

Výprodej podlah

Výprodej podlah Praha, Brno a Hradec Králové

Pro zákazníky preferující osobní kontakt s produktem nabízíme veškerý sortiment celoplošných a kusových koberců, vinylu, přírodního linolea, marmolea a dřevěných podlah v našem showroomu nacházejícím se v Poděbradské ulici v Praze. Nově nás také můžete navštívit v nových prodejnách v pražském Vinohradském Pavilonu, Brně a v neposlední řadě také ve skladovém areálu v Hradci Králové, kde pro Vás nově otevíráme outletovou prodejnu zaměřenou na výprodej podlah.

Prodejna Barkotexoutlet Prodejna Barkotexoutlet

Naše produkty

V naší nabídce outletové prodejny naleznete podlahové krytiny nejvyšších kvalit za výprodejové ceny. Připravili jsme si pro Vás totiž výprodeje zásob a kusových kolekcí podlah za neuvěřitelné ceny startující na 60 Kč/m2 bez DPH. Vyberete si u nás ze široké nabídky celoplošných a kusových koberců, vinylových rolí či dílců, laminátových podlah i masivních dřevěných podlah, to vše za prvotřídní výprodejové ceny.

Výprodej - Vinylové podlahy

Vinylové podlahy prudce získávají na popularitě, svými vlastnostmi totiž dokážou bravurně skombinovat vlastnosti dřevěných, plovoucích či laminátových podlah. Přestože vinylové podlahy nejsou vyrobené ze dřeva, svým vzhledem ho dokonale kopírují. Dnes je již nabízeno nepřeberné množství vinylových podlah, a je proto vhodné výběr neuspěchat.

Výprodej - Dřevěné podlahy

Klasické masivní dřevěné podlahy jsou evergreenem, který na popularitě neztrácí. Dřevěné podlahy Vám vydrží velice dlouhou dobu a svými přírodními vlastnostmi jsou prakticky nenapodobitelné. Cenově se tyto podlahy pohybují ve vyšších relacích, ale jedná se o kvalitu, za kterou se vyplatí připlatit si. Nabízíme taktéž exotické dřeviny z Afriky, Jižní Ameriky či Asie, které mají unikátní estetické i materiálové vlastnosti.

Výprodej - Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou nabízeny v množství různých stylů a barev, které nejčastěji kopírují dřevo. Dražší, a tedy i kvalitnější laminátové podlahy dokážou dřevo imitovat prakticky k nerozeznání.

Výprodej - Marmoleum

Marmoleum je označení pro přírodní linoleum z pryskyřice, lněného oleje, dřevité či korkové moučky, juty, vápence a přírodních barviv. Jedná se o vysoce trvanlivou krytinu s dobou životnosti za dobrého udržování v řádu desítek let. Právě díky vysoké odolnosti vůči mechanickému poškození a dlouhé životnosti si marmoleum získalo oblibu především v silně namáhaných prostorech.

Výprodej - Kusové koberce

Na skladu v areálu Barkotex Outlet Hradec Králové pro Vás máme přichystanou širokou škálu různorodých kusových koberců za výprodejové ceny. Designový kusový koberec dokáže ozdobit interiér mnohem lépe, než se může na první pohled zdát.

Výprodej - Celoplošné koberce

Koberce určené pro celoplošnou pokládku dodáváme v rolích, v naší nabídce naleznete širokou škálu produktů čítající koberce z umělých či přírodních vláken i koberce určené do domácností či hotelů apd.

Výprodej podlah